Opublikowano:

Kuchnia w 2018 roku, co będzie modne?

Przestrzeń nadal w modzie

Moda na otwarte przestrzenie i „kuchnie otwarte na salon” trwa już od dłuższego czasu i nie planuje, aby szybko przeminąć. Rok 2018 będzie rokiem, w którym projektanci postarają się nie tylko otwierać pomieszczenia, a co raz mocniej scalać przestrzeń salonu z przestrzeniami roboczymi.

Zauważymy postęp w scalaniu pomieszczeń kuchennych nie tylko z salonami, ale również z domowymi biurami i innymi przestrzeniami dziennymi lub roboczymi.

Kolory natury i industrializm

 

W kolorach mebli i dodatków dominować będą żywe i intensywne kolory, które mają utożsamić nasze szybkie i dynamiczne życie z potrzebą natury. Największymi hitami sezonu będą kolory: miodowo żółty i czerwony, które ocieplają i przełamują surowy charakter pomieszczeń.

Opozycją (choć nie do końca) dla kolorów natury są industrialne meble i dodatki, w kolorystyce betonu i metali, które nadają dla wnętrza surowy, lecz niesamowicie designerski charakter.

 

 

Drewno króluje w parterze

Drewniane podłogi z różnych odmian drewna idealnie komponują się z ww. meblami oraz dodatkami, zaspokajają potrzebę bliskości natury oraz nadają nuty designu, co sprawia, że na pewno podbiją rok 2018.

Popularnością będą cieszyć się podłogi o naturalnym dla drewna odcieniu, zarówno ciemne, jak i jasne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *