O NAS

Od początku działania firmy na pierwszym miejscu stawiamy zaspokojenie indywidualnych potrzeb klienta i wysoką jakość dostarczanych przypraw. Cieszymy się zaufaniem stałego grona odbiorców – wierzymy, że dla każdego problemu znajdzie się rozwiązanie, a nasi kontrahenci mogą na nas liczyć.

Chociaż przyprawy noszą miano skromnego dodatku do żywności, są kluczowe w nadaniu lub podkreśleniu pożądanego smaku i aromatu potraw. Wierzymy, że czasem wystarczy niewielka ilość dobrze zbilansowanej mieszanki przyprawowej aby nadać daniu całkowicie nowy charakter. Krótko mówiąc – wystarczy Gram Smaku!

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości przypraw, chcą usprawnić swój proces produkcyjny starannie dopracowaną mieszanką przyprawową i funkcjonalną, a także tych, którzy dopiero poszukują rozwiązania – chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzimy. Współpracujemy z zakładami przetwórstwa spożywczego, przemysłu mięsnego i rybnego, z gastronomią.


Nasza oferta jest bogata w przyprawy, mieszanki przyprawowe oraz mieszanki przyprawowo-funkcjonalne, ale również w inne dodatki do żywności, a także osłonki i akcesoria masarskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami w zakładce „oferta”. Dzwońcie, piszcie – zawsze jesteśmy chętni do rozmowy.

Możecie być pewni, że z nami poczujecie różnicę – wystarczy Gram Smaku!


Nasza oferta

Gram Smaku

...wystarczy by poczuć różnicę.